• iBeauty Thalgo

  • Otwarcie Salonu Eliksirium

Oczyszczanie Pakiet Platynowy (masaż + ampułka + algi) - 260 zł

Oczyszczanie Pakiet Złoty (z algami i masażem) - 220 zł

Oczyszcznie Pakiet Srebrny ( z maseczką tradycyjną) - 170 zł

 

Regularne oczyszczanie skóry twarzy i jej regeneracja są niezbędne do tego, aby możliwie najdłużej zachować jej gładkość, delikatność
i piękny wygląd. Ogranicza również rozwój szkodliwych bakterii i usuwa zanieczyszczenia zbierające się na Twojej skórze każdego dnia, których szkodliwe działanie może doprowadzić nie tylko do znacznego pogorszenia jej wyglądu, ale nawet do poważnych schorzeń i chorób.


Dzięki naszym bezinwazyjnym i bezbolesnym pakietom oczyszczania, które są absolutnym hitem wśród klientek Eliksirium:
unikniesz przykrych następstw szkodliwego działania bakterii i pozbędziesz się toksycznych zanieczyszczeń,
zapobiegniesz szybszemu starzeniu się skóry i powstawaniu zmarszczek,
Twoja cera będzie wyglądać pięknie od razu po samym zabiegu – koniec z ukrywaniem się i izolacją przed otoczeniem ze względu na defekty i wstydliwe efekty uboczne powstające przy oczyszczaniu metodami tradycyjnymi,
Twoja skóra będzie delikatna i pełna blasku w wyniku jej dotlenienia,
uzyskasz efekt niesamowitego wygładzenia i ujednolicenia skóry w wyniku ściągnięcia porów,
Twoja skóra nie będzie się przetłuszczać, a Ty nie będziesz musiała poprawiać makijażu w ciągu dnia,
Twój makijaż będzie łatwiej się nakładał i dłużej utrzymywał,
kremy i preparaty nakładane na Twoją skórę będą lepiej wchłaniane i bardziej wydajne,
poprzez zastosowanie odpowiedniej dla cery maseczki Twoja skóra stanie się niesamowicie wyciszona i nawilżona.
Aby efekt był absolutnie zjawiskowy do wykonania zabiegu oczyszczania używamy kosmetyków jednej z najlepszych światowych marek Thalgo i Janssen.


Korzystając z tej wyjątkowej oferty otrzymujesz:

  • - badanie skóry twarzy mikrokamerą i diagnozę cery,
  • - kompleksowe oczyszczanie skóry twarzy (piling kawitacyjny) z maseczką dobieraną indywidualnie do potrzebTwojej skóry i Twoich życzeń (nawilżająca, na naczynka, przeciwzmarszczkowa, dotleniająca, liftingujaca )
  • - profesjonalną obsługę rozumiejąca Twoją potrzebę bycia piękną,
  • - wspaniałą atmosferę relaksu i odprężenia,
  • - 0% ryzyka i 100% satysfakcji – zwrócę Ci 100% zapłaconej kwoty w razie gdybyś nie była usatysfakcjonowana.

 

Zadzwoń już teraz aby zamówić swój pakiet oczyszczania cery

tel. +48 603208870 lub

zarezerwuj online 24h przez naszą stronę rezerwacji online 


Pamiętaj!
Każda klientka odwiedzająca Eliksirium wychodzi z cerą piękniejszą niż przed wizytą w naszym salonie – taką wyznajemy zasadę.
To właśnie dzięki najwyższej jakości oferowanych usług i produktów jesteśmy w stanie zapewnić gwarancję 100% satysfakcji i osiąganych rezultatów. W razie gdybyś kiedykolwiek była niezadowolona z naszych usług oddamy Ci 100% zapłaconej kwoty bez zadawania jakichkolwiek pytań.


Zabieg oczyszczania skóry za pomocą ultradźwięków jest metodą nieinwazyjną, nie zaburza fizjologii skóry w przeciwieństwie do tradycyjnego czyszczenia mechanicznego.
Polega na rozbijaniu zanieczyszczeń zalegających w porach skóry i wypychaniu ich na zewnątrz. Doświadczona kosmetyczka jest w stanie tą metodą oczyścić skórę tak samo dokładnie jak metodą tradycyjną, ale bez nieprzyjemnych doznań towarzyszących czyszczeniu ręcznemu.
Zabieg oczyszczania wykonany za pomocą ultradźwięków jest bezbolesny, a skóra bez śladów, strupków, ranek, połamanych naczyń. Cera jest tak ładna, ze można wyjść prosto na randkę.
W naszym salonie wyznajemy zasadę, że od kosmetyczki trzeba wyjść z ładniejszą skórą niż się przyszło. Koniec przemykania opłotkami po oczyszczaniu !

Gdzie nas znajdziesz?


ul. Małe Garbary 12, naprzeciw Hotelu Heban. Parking: do 10 rano nie ma problemu, zaparkujesz prawie przy samym salonie w ulicy Małe Garbary lub w Jęczmiennej. Po godzinie 10 proponujemy zostawić samochód na parkingu Pod Arsenałem, tam zawsze znajdziesz miejsce, a opłaty są zbliżone do parkingów miejskich. Z tego parkingu dojdziesz do nas w niecałe pięć minut.